Zdobyć szczyt jasnogórski rowerem- informacje wstępne

Zbliża się końcówka wakacji. Od 2 lat w tym czasie staramy się w podziękowaniu za czas urlopów i w duchu pielgrzymkowym udać się rowerowo na Jasną Górę. Podobne plany towarzyszą nam również i w tym roku. Pielgrzymka miałaby miejsce 29 sierpnia (sobota). Zapisy ruszą od 10 sierpnia aż do wyczerpania miejsc (120 os.). Zasady organizacyjne pozostają bez zmian. Organizator zapewnia ubezpieczenie, transport pielgrzymów i rowerów. Koszt pozostaje bez zmian.( 50 zł) Wszelkie informację szczegółowe podamy w późniejszym czasie.

Biorąc pod uwagę drastycznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną istnieje ryzyko odwołania pielgrzymki. Sytuacja będzie zatem stale monitorowana i podawana do wiadomości uczestnikom.

Już teraz warto sobie uświadomić, iż pielgrzymka będzie odbywać się w oparciu o obowiązujące przepisy sanitarne, które dotyczą wszystkich uczestników.

Adrian Nadajewski

Autor: Adrian Nadajewski

Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem druhem w OSP KSRG Rozprza. Na stronie Rozprza.info będę publikował artykuły na temat naszej jednostki. Zajmuję się także administracją tego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *