Powiatowa Spartakiada Krwiodawców

W dniu 5 września 2020r. na terenie stadionu sportowego w Moszczenicy, odbyła się powiatowa spartakiada krwiodawców.Organizatorem był klub HDK PCK w Moszczenicy.

Podczas tego wydarzenia zostały rozegrane następujące konkurencje:

rzut lotką, tor przeszkód, bieg w worku, rzut piłką lekarską oraz przeciąganie liny.

Do zawodów zgłosiło się 8 klubów z Moszczenicy, Woli Krzysztoporskiej, Bab, Gorzkowic, Rozprzy, Piotrkowa Trybunalskiego ,Idzikowic oraz zaprzyjaźniony klub z Pabianic.

Drużyna składała się z 5 osób w tym jednej kobiety.

Klub HDK PCK przy OSP Rozprza w konkurencji przeciągania liny pokonał w zaciętej walce, niepokonaną do tej pory, drużynę z Bab.

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej Rozprza zajęła 4 miejsce.

Puchary ufundowali i wręczali:

Wicemarszałek Zbigniewa Ziemba,Starosta Piotr Wojtysiak, Wicestarosta Dariusz Magacz, Wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek , Dyrektor domu kultury Jerzy Korytkowski oraz Proboszcz parafii Moszczenica ksiądz Władysław Paś.

Dziękujemy organizatorom za bardzo dobrą organizację, a już za rok zapraszamy do Gorzkowic.

Piotr Skrobek

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *