Relacja “na żywo” z najbliższego meczu “KASZTELANA”

Niestety podczas najbliższego, sobotniego spotkania siatkarze z Rozprzy nie będą mogli wspierać się dopingiem swoich kibiców. W związku z obostrzeniami wprowadzonymi na terenie całego kraju spotkanie z Czarnymi Rząśnia, które odbędzie się 24 października (sobota) o godz. 18:00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Rozprzy, musi zostać rozegrane przy pustych trybunach.

Redakcja Rozprza.info w porozumieniu z Zarządem Arcobaleno Kasztelan Rozprza będzie “na żywo” relacjonować przebieg meczu. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszych siatkarzy przed monitory komputerów w nadchodzącą sobotę. Zaczynamy kilka minut przed 18-tą. Relacjonować będziemy na profilach Facebookowych Rozprza.Info oraz Arcobaleno Kasztelan Rozprza.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *