MOSiR Sieradz ponownie lepszy od Kasztelena Rozprza

Siatkarze Arcobaleno Kasztelan Rozprza rozegrali swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi. Tym razem na własnym parkiecie podjęli Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

W minioną sobotę na hali sportowej w Rozprzy rozegrany został mecz 15 kolejki rozgrywek siatkarskiej II ligi. Na przeciw siebie stanęły zespoły Arcobaleno Kasztelan Rozprza i Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. Było to już drugie spotkanie obydwu zespołów w tegorocznych rozgrywkach. W meczu pierwszej rundy lepsi okazali się siatkarze z Sieradza, którzy na własnej hali pokonali Kasztelana 3:0.

Spotkanie rozegrane w Rozprzy także okazało się jednostronnym pojedynkiem. Zajmujący trzecie miejsce w tabeli zespół z Sieradza szybko objął inicjatywę w spotkaniu. Skuteczna gra pozwoliła im szybko wygrać pierwsze dwie partie spotkania w odpowiednio 15:25 i 18:25. Trzecia partia okazała się nieco bardziej zacięta. To właśnie w tej odsłonie spotkani mogliśmy obejrzeć najbardziej zacięte wymiany. Pomimo lepszej postawy Kasztelan nie zdołał zwyciężyć także w tym secie, przegrywając go ostatecznie 22:25.

Arcobaleno Kasztelan Rozprza – Tubądzin Volley MOSiR Sieradz 0:3 (15:25, 18:25, 22:25)

Do końca rundy zasadniczej pozostały do rozegrania trzy kolejki. Arcobaleno Kasztelan Rozprza z dorobkiem 21 zajmuje 6 miejsce w tabeli trzeciej ligi. W nadchodzący weekend Kasztelan Rozprza uda się do Spały by tam zmierzyć się z liderem rozgrywek SMS PZPS I Spała.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *