Kasztelan Rozprza przegrywa w Toruniu

W ostatni weekend siatkarze Arcobaleno Kasztelan Rozprza rozegrali kolejne dwa spotkania fazy play-out. Tym razem siatkarze z Rozprzy udali się do Torunia, aby zmierzyć się z zespołem AZS UMK Toruń w walce o utrzymanie w II lidze.

Rozgrywki fazy play-out wkroczyły w decydującą fazę. Siatkarze Arcobaleno Kasztelana Rozprza udali się do Torunia, aby kontynuować walkę o utrzymanie w II lidze. Pierwszy weekend zmagań zakończył się podziałem łupów. Pierwszy mecz wygrali siatkarze z Torunia, drugi zespół z Rozprzy.

Niestety drugi weekend rozgrywek był zdecydowanie bardziej jednostronny. W obu spotkaniach lepszy okazał się zespół z Torunia, który zwyciężył pierwsze spotkanie  stosunkiem 3:0, a drugie 3:1. Tym samym zespół z Torunia zwyciężył rywalizację w fazie play-out 3:1. Porażka w Toruniu oznacza również koniec trzyletniej przygody Kasztelana Rozprza z II ligą. Kasztelan Rozprza spada więc o jeden poziom rozgrywkowy i występować będzie w rozgrywkach III ligi w województwie łódzkim.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *