Drugi dzień poszukiwań

Zgłoszenie o człowieku który wpadł do wody i nie wypłynął, do strażaków wpłynęło 19 czerwca o godzinie 13.

Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny który jak wynika ze zgłoszenia wskoczył z Łodzi do wody, i już z niej nie wypłynął,wszystko to odbywało się na zbiorniku retencyjnym w Cieszanowicach.

Łodzią pływało trzech mężczyzn.

Na miejsce skierowano strażaków z OSP Rozprza, Gorzkowic oraz dwa zastępy z JRG PSP w Piotrkowie Trybunalskim,w tym specjalistyczna grupa nurkowa.

Akcje wczoraj zakończono około godziny 21.

Dziś od godziny 10 wznowiono akcje poszukiwawczą, na miejscu w tej chwili pracują strażacy z JRG PSP w Piotrkowie Trybunalskim z grupą nurkową oraz wsparcia udziela grupa nurkowa z JRG PSP w Bełchatowie, oraz OSP Rozprza.

Cała akcją kierują na miejscu policjanci z komisariatu w Rozprzy i Gorzkowicach.

Niestety do chwili obecnej ciało nie zostało odnalezione .

Apelujemy o zachowanie ostrożności osób przebywających nad wodą, zakładanie kapoków jesli korzystamy ze sprzętu pływającego, i nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu.

Życie mamy tylko jedno!!!

Piotr Skrobek

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Komentarze do “Drugi dzień poszukiwań”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *