Tytuł mistrza zostaje nadal w Rozprzy

W dniu 3 lipca w miejscowości Szczerców, odbyły się zawody wojewódzkie, młodzieżowych drużyn pożarniczych według regulaminu CTIF.

Z gminy Rozprza udział wzieły 3 drużyny.

Dziewczęta i chłopcy z OSP Rozprza,oraz drużyna dziewcząt z OSP Stara Wieś.

Z racji tego, że dziewczęta z OSP Rozprza to aktualne mistrzynie z ostatnich zawodów wojewodzkich w 2018,które to odbyły się w Opocznie, naszą gminę jak i również powiat mogły reprezentować aż 3 drużyny.

Czasu na przygotowanie drużyn było bardzo mało, do tego doszła jeszcze pandemia, podczas której przez ponad rok, dzieci nie miały zajęć wychowania fizycznego w szkołach, co znacznie odbiło się na kondycji fizycznej zawodników.

Jednak drużyny z gminy Rozprza wystartowały na zawodach wojewódzkich.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Dziewczęta z OSP Rozprza miejsce 1, i obrona tytułu mistrza

Dziewczęta z OSP Stara Wieś miejsce 9

Chłopcy z OSP Rozprza miejsce 9.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy,a drużynie dziewcząt z OSP Rozprza życzymy udanego startu na zawodach krajowych które odbędą się pod koniec sierpnia w Koninie .

Piotr Skrobek

Autor: Piotr Skrobek

Cześć! Nazywam się Piotr Skrobek - pewnie większość z Was kojarzy mnie ze straży pożarnej w Rozprzy gdzie pełnię funkcje naczelnika. Na portalu Rozprza.info będę publikować przede wszystkim artykuły związane z działalnością strażacką. Ponadto będę interweniował w innych sprawach mieszkańców naszej gminy, w których będę mógł pomóc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *