Kolejny mecz Kasztelana

Przed nami kolejna seria siatkarskich emocji. Dzisiaj zostanie rozegrana druga runda rozgrywek III ligi mężczyzn. Madej-Bud Kasztelan Rozprza podejmie zespół SMS PZPS Spała III.

W sobotę siatkarze Madej-Bud Kasztelan Rozprza przed własną publicznością zmierzą się z wychowankami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Spotkanie odbędzie się w ramach drugiej kolejki rozgrywek III ligi piłki siatkowej mężczyzn. Mecz zostanie rozegrany na hali sportowej przy ul. Sportowej 12A W Rozprzy. Początek spotkania o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

W pierwszej kolejce siatkarze z Rozprzy na własnej hali musieli uznać wyższość KS Lechia II Tomaszów, natomiast siatkarze SMS PZPS Spała po zaciętym spotkaniu przegrali z zespołem z Sieradza 3:2.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *