Pewne zwycięstwo Kasztelana Rozprza w 8 kolejce rozgrywek III ligi

W sobotni wieczór na hali sportowej w Rozprzy rozegrane zostało spotkanie ósmej kolejki rozgrywek III ligi siatkówki mężczyzn. Przeciwnikiem Kasztelana Rozprza był zespół UKS AS Zduńska Wola.

Mecz 7 kolejki rozgrywek pomiędzy Madej-Bud Kasztelan Rozprza i UKS AS Zduńska Wola od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy. Zespół z Rozprzy szybko wypracował bezpieczną przewagę i kontrolował przebieg spotkania w każdym z trzech setów spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Kasztelana Rozprza. W tym spotkaniu trener zespołu mógł sprawdzić różne wariantu gry zespołu i dać szansę zawodnikom którzy ostatnio rzadziej pojawiali się na boisku.

Madej-Bud Kasztelan Rozprza – UKS AS Zduńska Wola 3:0 (25:18, 25:16, 25:23)

Sobotnie zwycięstwo Kasztelana pozwoliło zainkasować kolejne trzy punkty w ligowej tabeli. Aktualnie zespół z Rozprzy zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Już za tydzień Kasztelan na wyjeździe zmierzy się z liderem rozgrywek Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. 

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *