Challenge dla Wioli miał swój początek w gminie Rozprza

Nie ma już chyba osoby mieszkającej w naszej gminie i gminach ościennych, która nie słyszałaby o zmagającej się z groźnym nowotworem Wioli. Wiele osób i organizacji włączyło się i nadal się włącza w zbiórki pieniędzy do puszek, organizowanie festynów, z których dochód przeznaczony jest na leczenie Wioli i w różne inne formy pomocy. W gminie Rozprza zapoczątkowany został
challenge o nazwie: “Pompujemy dla Wioli” i “Przysiady dla Wioli”. Zasady
challenge są proste: każdy, kto zostanie nominowany, musi wykonać 10 pompek lub przysiadów i przekazać przynajmniej 5 złotych na rzecz pomocy dla Wioli. Ci, którzy tego nie zrobią, wpłacają minimum 10 złotych. Nominowani mają 48 godzin na wykonanie zadania. Każdy z nich nominuje trzech kolejnych uczestników. W challengewzięło już udział wiele osób, organizacji i instytucji. Serdecznie zachęcamy do niepozostawiania bez odzewu otrzymanych nominacji i wzięcie udziału w challenge . Każda zebrana złotówka ma ogromne znaczenie i może pomóc w wyleczeniu Wioli.

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *