Korki od Fundacji “Trzewiczek”

Jak zapewne słyszeliście Państwo, OSP Rozprza zorganizowało zbiórkę plastikowych zakrętek, które zostaną przekazane dla hospicjum dziecięcego mieszczącego się w Łodzi. Jak możemy przeczytać na profilu OSP Rozprza na Facebooku, pierwsze worki wypełnione korkami zostały przekazane przez
pracowników oddziału ochrony przeciwpożarowej KWB Bełchatów oraz z Posterunku Policji w Rozprzy.

Wczoraj w godzinach popołudniowych, prezes Fundacji “Trzewiczek” z Rozprzy, Pan Łukasz Woźniakiewicz i Radny Gminy Rozprza Robert Kabziński, przekazali na ten szczytny cel kilka worków wypełnionych zakrętkami, które do Fundacji trafiły ze zbiórek organizowanych w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi, Milejowie i Rozprzy oraz przez Gminę Rozprza. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które angażowały się w wymienionych placówkach oświatowych w zbiórkę tego cennego materiału.

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do włączenia się w akcję i pomoc podopiecznym hospicjum dziecięcego w Łodzi.

Korki przekazane przez Fundację Trzewiczek

Robert Kabziński

Autor: Robert Kabziński

Cześć! Mam na imię Robert. Od zawsze jestem związany z Rozprzą. Tutaj się urodziłem, chodziłem do szkoły, tutaj mieszkam i od wielu lat prowadzę zakład fotograficzny. Pasjonuję się historią Rozprzy - tą "pisaną" i tą zatrzymaną w kadrze. W październiku 2018 roku otrzymałem ogromny mandat zaufania od mieszkańców Rozprzy i jestem radnym Rady Gminy Rozprza. Bardzo się cieszę, że mogę współtworzyć tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *