Charytatywnie dla Krystianka – 15 grudnia od godz. 14:00 na sali OSP Rozprza

Już w najbliższą niedzielę 15 grudnia, na sali OSP Rozprza od godziny 14:00 rozpoczną się pierwsze występy gwiazd w danym dniu, które przybędą do Rozprzy wspierać 2-letniego Krystianka chorego na raka.

W czasie wydarzenia będą odbywać się występy gwiazd, szkół oraz będą prowadzone licytacje. Na scenie wystąpi m.in.: Oliwia Łubowska, Kołodziej, Dexter Band, Mr Sebii, Looks, Markus P oraz wiele innych osób.

Również w czasie imprezy będą odbywać się inne atrakcje m.in. wystawa pojazdów strażackich, przejażdżka samochodami bełchatowskiej grupy OffRoadowej, przejażdżka nowymi autami terenowymi z firmy Volkswagen Zimny, malowanie twarzy, Food Truck, strefa Coca-Coli oraz wiele innych.

Kwota zebrana w tym dniu zostanie w pełni przekazana do fundacji, która wspiera Krystianka w jego chorobie – https://www.siepomaga.pl/zycie-krystianka.

Nie może was zabraknąć 15 grudnia na sali OSP Rozprza!!!

Pomóżmy Krystiankowi pokonać raka!

Link do Fundacji wspierającej Krystianka – https://naratunek.org/jak-pomaga-1/to…

Link do Się Pomaga prowadzonego przez Fundację – https://www.siepomaga.pl/zycie-krysti…

Link do zrzutki prowadzonej przez OSP Rozprza, OSP Przygłów oraz Rozprza.info – https://zrzutka.pl/xsvf55

Adrian Nadajewski

Autor: Adrian Nadajewski

Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem druhem w OSP KSRG Rozprza. Na stronie Rozprza.info będę publikował artykuły na temat naszej jednostki. Zajmuję się także administracją tego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *