Charytatywnie dla Krystianka – 15 grudnia od godz. 14:00 na sali OSP Rozprza

Już w najbliższą niedzielę 15 grudnia, na sali OSP Rozprza od godziny 14:00 rozpoczną się pierwsze występy gwiazd w danym dniu, które przybędą do Rozprzy wspierać 2-letniego Krystianka chorego na raka.

W czasie wydarzenia będą odbywać się występy gwiazd, szkół oraz będą prowadzone licytacje. Na scenie wystąpi m.in.: Oliwia Łubowska, Kołodziej, Dexter Band, Mr Sebii, Looks, Markus P oraz wiele innych osób.

Również w czasie imprezy będą odbywać się inne atrakcje m.in. wystawa pojazdów strażackich, przejażdżka samochodami bełchatowskiej grupy OffRoadowej, przejażdżka nowymi autami terenowymi z firmy Volkswagen Zimny, malowanie twarzy, Food Truck, strefa Coca-Coli oraz wiele innych.

Kwota zebrana w tym dniu zostanie w pełni przekazana do fundacji, która wspiera Krystianka w jego chorobie – https://www.siepomaga.pl/zycie-krystianka.

Nie może was zabraknąć 15 grudnia na sali OSP Rozprza!!!

Pomóżmy Krystiankowi pokonać raka!

Link do Fundacji wspierającej Krystianka – https://naratunek.org/jak-pomaga-1/to…

Link do Się Pomaga prowadzonego przez Fundację – https://www.siepomaga.pl/zycie-krysti…

Link do zrzutki prowadzonej przez OSP Rozprza, OSP Przygłów oraz Rozprza.info – https://zrzutka.pl/xsvf55

Adrian Nadajewski

Autor: Adrian Nadajewski

Cześć! Mam na imię Adrian. Jestem druhem w OSP KSRG Rozprza. Na stronie Rozprza.info będę publikował artykuły na temat naszej jednostki. Zajmuję się także administracją tego portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *